Selbak TIF

Styret 2019

Styret 2019

Leder:

Atle Engsmyr

atle@selbaktif.no 92616538

Nestleder:

Jon Gjerløw

jon@selbaktif.no 90170055

Kasserer:

Helen Olsen

helen@selbaktif.no 47279060

Sekretær:

Karoline Johansen

karoline@selbaktif.no

Styremedlem:

Crystal Mascorro

crystal@selbaktif.no

Styremedlem:

Heidi Grønn

heidi@selbaktif.no 48171681

Styremedlem:

Erik Johansenerik@selbaktif.no

Styremedlem:

Raymond Hagberg

raymond@selbaktif.no 97750351

Styremedlem ungdomskontakt:


Sportslig leder Senior: (ansatt, ikke valgt)

Jonas Pedersen

jonas@selbaktif.no 95770744

Sportslig leder u avd: (ansatt,ikke valgt)

Stian Jensen

stian.jensen@selbaktif.no94831232

Selbak Turn & Idrettsforening

Pans vei 9

1654 SELLEBAK

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift