Selbak TIF

Kontakt oss

Kontakt oss

Selbak Turn og Idrettsforening

Besøksadresse:
Pansvei 9
1564 Sellebakk

Postadresse:
Postboks 34
1650
Sellebakk

E-post: post@selbaktif.no
Nettside: www.selbaktif.no
Facebook: http://www.facebook.com/#!/pages/Selbak-TIF/181824165167285

Hovedstyret

Funksjon

Navn

Telefon

E-post

Felles e-post til alle i styret

styret@selbaktif.no

Leder

Bjørn Magnus Johansen

482 97 567

bjornmagnus@selbaktif.no

Nestleder

Atle Engsmyr

926 16 538

atle@selbaktif.no

Kasserer

Geir Magne Skjelbred

906 47 689

gms@selbaktif.no

Sekretær

Informasjon kommer

post@selbaktif.no

Sportslig leder

Informasjon kommer

post@selbaktif.no

Hus og bane

Kay Hall

915 88 973

husbane@selbaktif.no

Dugnadsansvarlig

Informasjon kommer

post@selbaktif.no

Webansvarlig

Jarle Bjørnerud

922 66 552

jarle@selbaktif.no

Styremedlem

Lene Jørgensen

950 84 794

lene@selbaktif.no

Treningskoordinator

Lasse Mariussen

976 61 987

lasse@selbaktif.no

Barneidrettsleder

Freddy Friberg

909 75 254

freddy@selbaktif.no

Trenere

LAG

NAVN

TELEFON

MAIL

A lag

Hans Christian Bakkehaugen

Flemming Johansen

906 08 918

950 64 274

hcb@selbaktif.no

flemming@selbaktif.no

B lag

Espen Davidsen

975 96 894

espendav@hotmail.com

Old Boys

Kontakt lagleder (Se lenger ned på siden)

Junior

Roger Thorvaldsen

977 34 946

rothorva@online.no

1996/1995

Jon Vidar Pettersen (Trener)

Christian Olsen (Hjelpetrener)

Per Arne Wilhelmsen (Hjelpetrener)

Bjørn Tore Sperling (Reserve)

911 86 927

957 69 136

412 84 209

480 81 461

jo-vipe@online.no

chri@fredrikstad.kommune.no

peaw@fredrikstad.kommune.no

munin_@hotmail.com

1997

Frank Stensland

Kjell Viggo Karlsen

Roger Hansen

478 05 637

906 09 205

917 25 717

frankstensland@yahoo.no

megakar@tele2.no

roegerh@online.no

1998

Atle Engsmyr

Kent Simensen

926 16 538

972 82 603

atle@selbaktif.no

kentsi@broadpark.no

Jenter

1998/1999

Thomas Engløkken

mailto:tare888@hotmail.com

1999

Gisle Håvard Karlsen

Petter Krogh

René Karstensen

980 84 207

472 62 939

909 32542

gislehk@broadpark.no
petter.krogh@gmail.com

rene@selbaktif.no

2000

Bjørn Bergh

908 52 385

bbergh@tele2.no

2001/2002

Jarle Bjørnerud (Trener)
Petter Krogh (Hjelpetrener)

922 66 552
472 62 939

jarle@selbaktif.no
petter.krogh@gmail.com

2003

Jon Gjerløw

Mahmod S. Ghanem Al-Khalaf Al- Sammer

901 70 055

911 76 831

jon.gjerlow@saint-gobain.com

al-samm@online.no

Lagledere

LAG

NAVN

TELEFON

MAIL

A-lag

Kontakt trener (Se lenger opp på siden)

B-lag

Kontakt trener (Se lenger opp på siden)

Old Boys

Kent Simensen

972 82 603

kentsi@broadpark.no

Junior

Thorstein Bergh

951 67 750

1996/1995

Freddy Kastbjerg (kampoppsett)

Sverre Olsen (diverse)

Per Skaug (informasjon)

922 53 828

952 68 104

901 46 970

kastbj@online.no

sverre.olsen@saint-gobain.com

per.skaug@samp-people.no

1997

Rino Delås

911 54 580

r-delaas@online.no

1998

Tom Roger Hansen

Ole Hansen

911 64 711

958 94 053

tom-rhan@online.no

oleh2@broadpark.no

Jenter

1998/1999

Diana Rusha

417 67 709

diana@selbaktif.no

1999

Gisle Håvard Karlsen

Petter Krogh

René Karstensen

980 84 207

472 62 939

909 32542

gislehk@broadpark.no
petter.krogh@gmail.com

rene@selbaktif.no

2000

Birgitte Skjødt Johansen

909 85 079

john.o.j@online.no

2001/2002

Lars-Petter Rakstad

906 20 068

lars@system1.no

2003

Jon Gjerløw

Mahmod S. Ghanem Al-Khalaf Al- Sammer

901 70 055

911 76 831

jon.gjerlow@saint-gobain.com

al-samm@online.no

Supermamma/Superpappa

LAG

NAVN

TELEFON

MAIL

1996

Ann-Lisbeth Jensen

Nina Berg Olsen

959 96 418

952 68 104

Jo-vipe@online.no

nibo@fredrikstad.kommune.no

nina.hbo@broadpark.no

1997

Marion Stensland

Torunn Engebretsen

Nina Nøklestad

Olaug Seglem

473 71 384

917 15 648

918 84 577

984 71 689

frankstensland@yahoo.no

roegerh@online.no

tilbords.fredrikstad@tilbords.com

olaug.seglem@tele2.no

1998

Monika Nøkleby

958 73 070

monicanokleby@hotmail.com

1999

Bente Barth

990 00 773

barthene@online.no

bente.barth@sarpsborg.com

2000

Jelal Rashidi

2001/2002

Anja Bjørnerud
Rikke Solinski Dahl

926 65 544
902 51 894

anjbjo@live.no
rikke.s.dahl@
hotmail.com

Selbak Turn & Idrettsforening

Pans vei 9

1654 SELLEBAK

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift